HAKKIMIZDA


Elma Yapı İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti

25 Yıllık sektör tecrübesi ile inşaat alanında bir çok firma ile çalışmalarını sürdüren Elma Yapı üretmekte olduğu Revizyon Müdahale Kapakları, Fuga Profilleri, Aksesuarları ve Merdivenler ile Türkiye'de ve Dünya'da adını duyurmaya devam ediyor.

Tercih Edilen Marka REKAP

Revizyon Müdahale Kapaklarında En Çok Tercih Edilen Marka

Hedef Odaklı Yatırım

Daha iyi olmak için çalıştığımız her gün hedeflerimize bir adım daha yaklaşıyoruz

Kalıcı Değişimler

Çalışanlarımızı eğiterek daha iyi ve daha verimli olmaları için yardımcı oluyoruz.

Zamanında Teslimat

Günlük Revizyon Müdahale Kapağı üretim kapasitemiz 1000 adettir. Alınan siparişlerimiz en kısa sürede teslim edilmektedir.


Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma anlayışıyla üretime devam etmektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek, günümüzün yeniliklerini kullanarak daha hızlı aynı zamanda daha kaliteli üretim yapmaya ve kendini hızla geliştirmeye devam ediyor. Rekap markası ile üretilen Revizyon Müdahale Kapakları ihtiyaca yönelik olarak değişik varyasyonlarda üretilebiliyor.

Yurt içi ve Yurt dışında bir çok firmanın çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Dünya pazarının en iyisi olmak için yatırımlarımız devam ediyor.

Revizyon Müdahale Kapaklarında günlük üretim kapasitemizi hızla arttırıyoruz. Gelen taleplere göre sektörümüz her yıl %15 büyüyor. Üretimlerimizi arttırmak için yeni istihdam sağlıyor ve aynı zamanda makine parkurumuzu da genişletiyoruz. Günlük 1000 adet Revizyon Müdahale Kapağı Üretiyoruz. Fabrikamız Kütahya Gediz'de 8.000 m2 alanda 120 çalışanımız ile üretim yapmaya devam ediyor. .

Türk sernayesinin Dünya'ya açılarak neler yapabileceğinin en güzel örneği Elma Yapı Firmamızın Başarılarını siz kullanıcılarımıza borçluyuz. Her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.

Language »